пересадка волос FUE

 

Ja esat viens no daudzajiem cilvēkiem, kas cieš no pārmērīgas matu izkrišanas, matu izkrišanas un balināšanas, tad FUE (folikulu ekstrakcija) varētu būt ideāls risinājums jums. Izmantojot šo metodi, katrs matu folikuls tiek novākts atsevišķi galvas ādas plikajā zonā.

FUE matu transplantācijas kandidāti

Основное преимущество метода пересадки волос FUE заключается в том, что он не оставляет горизонтального шрама на затылке. Поэтому, если вы хотите коротко подстричься, вы являетесь хорошим кандидатом на пересадку волос методом FUE, потому что это дает вам возможность коротко подстричься на затылке. Если вы здоровы и у вас нет заболеваний, которые могли бы повлиять на ваше лечение, вы можете восстановить облысение или залысины с минимальной нагрузкой на организм и отличными результатами.

Nozīmīgas FUE matu atjaunošanas priekšrocības

Dažas no nozīmīgajām FUE matu atjaunošanas tehnikas priekšrocībām ir:

Tie nodrošina ātrākus, dabiskus rezultātus un neatstāj redzamas rētas.
Ātrāka atveseļošanās un mazāk sāpju.
Ķermenim netiek radītas lielas traumas, jo nepieciešama tikai vietēja anestēzija.
lāzera vāciņš
Kā tiek veikta FUE matu transplantācija?
FUE matu transplantācija ir apjomīga procedūra, kas aizņem vairākas stundas. Pirmais solis ir savākt veselīgus matu folikulus, kas nav ģenētiski ieprogrammēti balināšanai no galvas sāniem vai aizmugures. Šī procedūra tiek veikta vietējā anestēzijā un ir nesāpīga. Katrs no šiem individuālajiem matu folikuliem tiek rūpīgi novākts. Pēc tam tie tiek pārstādīti uz jaunu vietu jūsu galvas ādā, kur jūsu mati ir retināti vai tiem ir kails plankumi.

Cik ilgs ir atkopšanas laiks?

Ar FUE matu transplantāciju saistītais atveseļošanās laiks bieži ir minimāls, jo process nav saistīts ar lielu galvas ādas traumu. Sākotnēji var rasties pietūkums, un ap tikko pārstādītajiem matiem var būt niecīga krevele. Tas viss pēc kāda laika pazudīs. Ieteicams dažas dienas atpūsties no darba, lai galvas āda varētu ātrāk sadzīt. Atturieties no dušas un guliet ar paceltu galvu tik ilgi, cik nepieciešams, lai pārstādītie mati nogulsnētos jaunajā vietā un sāktu augt dabiski.

Tomēr paturiet prātā, ka pārstādītie mati drīz sāks izkrist. Jums būs jauni mati, lai tos aizstātu, kad pārstādītie matu folikuli būs pilnībā integrēti jūsu galvas ādā. Tam var būt nepieciešami daži mēneši, jo matu folikulas sadzīst un ir nepieciešams laiks, lai atgrieztos aktīvajā fāzē.

Vai man vajadzētu apvienot PRP terapiju ar FUE?

PRP jeb ar trombocītiem bagātinātu plazmu var kombinēt ar FUE matu transplantācijas procedūru. PRP satur ārstnieciskos faktorus, kas var nodrošināt labāku tikko pārstādīto folikulu veselību. Lasiet vairāk, lai uzzinātu par PRP terapiju.

Kāpēc izvēlēties Rubenahir Latvia matu transplantācijas centru priekš FUE?

Lai gan FUE transplantācijas izskatās dabiski un ir drošas, klīnikas tīrība un kvalitāte, kā arī jūsu ķirurga prasmes var ievērojami mainīt rezultātus. Rubenhair matu atjaunošanas klīnikā mēs saviem klientiem piedāvājam vismodernākās iespējas. Ja domājat par matu pārstādīšanu, noteikti apmeklējiet mūs. Tā kā katrs cilvēks ir unikāls, mūsu procedūras ir personalizētas, lai sniegtu optimālus rezultātus katram indivīdam. Konsultējieties ar mūsu ārstiem, lai mēs varētu analizēt jūsu matu izkrišanu un sniegt ieteikumus par piemērotām ārstēšanas iespējām, lai atjaunotu jūsu biezākus un veselīgākus matus.

 

Улучшите качество своей жизни и запишитесь на консультацию к нашим специалистам, которые дадут исчерпывающие ответы на ваши вопросы и определят оптимальный курс лечения. Заполните электронную форму или позвоните тел. +371 267 777 76 и мы свяжемся с вами. www.rubenhair.eu

ru_RU