Sertificēta matu transplantācija klīnikā Rubenhair Latvia

Atjauno savu matu dabisko līniju un biezumu vienas dienas laikā!

Mūsu klīnikā 3000 graftu matu transplantācija ar FUE metodi tiek veikta vienā sesijā, nepilnā darba dienā.

Saņemt bezmaksas online konsultāciju!

  Matu transplantācija Latvijā

  Matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika Rubenhair Latvia ir līdere Baltijas valstīs, kurā veic matu transplantāciju ar manuālo FUE metodi. 

  Šī ir modernākā matu pārstādīšanas metode pasaulē ar redzamiem un drošiem rezultātiem.

  Piesakieties uz bezmaksas konsultāciju pie klīnikas Rubenhair speciālistiem!

  Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti ar matu transplantāciju

  Procedūras

  Visi matu un ādas veselības centra Rubenhair Latvia piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā.

  Matu transplantācija ar FUE metodi

  Šo metodi izmanto praktiski visas profesionālās matu transplantācijas klīnikas pasaulē. Pacientam no donora zonas pakauša lejasdaļā ar speciāla mikroinstrumenta palīdzību tiek izņemti grafti.

  Uzacu transplantācija

  Matu klīnikā Rubenhair uzacu transplantācija norit līdzīgi kā matu transplantācijas procedūra. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka šoreiz grafti tiek dalīti pa vienam matu folikulam.

  Bārdas un ūsu zonas transplantācija

  Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Latvia tiek veikta bārdas transplantācija un ūsu transplantācija ar manuālo FUE metodi.

  Matu ārstēšana ar Minoxidil

  Medicīnas bezrecepšu preparāts Minoksidils 5% iedarbojas uz mata folikulu, aptur folikula iznīkšanu un stimulē keratīna izdalīšanos. 

  Matu ārstēšana ar PRP plazmas injekcijām

  Ļoti populāra un veiksmīgi pasaulē tiek izmantota matu izkrišanas ārstēšana un matu atjaunošana ar PRP plazmas trombocītiem bagātinātu injekciju palīdzību.

  Matu izkrišanas novēršana

  Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Latvia veic kvalitatīvu un savlaicīgu matu izkrišanas un ādas slimību cēloņa diagnozi un ārstēšanu.

  Atsauksmes

  Griezos klīnikā, jo vēlējos iegūt biezākus matus. Paldies profesionālajiem darbiniekiem un klīnikas produktiem, šobrīd mati aug strauji un jau ir palikuši biezāki.

  Elīna Šuriņa

  5/5

  Lielisks ķirurgs, māsiņas un personāls. Zinoši, profesionāli. Viss norit atbilstoši pasaulē zināmiem standartiem un praksei. Rezultāts lielisks – līdzi tiek dotas instrukcijas un viss nepieciešamais veiksmīgai atlabšanai. Izdevīga cena, kas neietekmē rezultātu – ļoti apmierināts!

  Debra Peters

  5/5

  I’m so glad that i chose this clinic. The results are amazing, didn”t expect it really worked. Of course, the operation day wasn’t easy, because it took all day to do that, but it”s totally worth it. Recommend.

  Kelvin Augustsson

  5/5

  Saņemt bezmaksas online konsultāciju!

   lv